Panduit CCS19-S8-M0
Fastener, Screw Mount Cable Clamp, 4.8 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 10.9 mm, 9.4 mm
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet1 页9 年前
Farnell
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.78%
相关零件
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .12 (3.2mm) bundle black bulk package.
Wire Marker Products CABLE CLAMPS
PanduitCCS12-S8-C
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.12 in Bundle Dia., Natural, 0.44 in L, 100 PK
TE Connectivity1-604771-0
Cable Tie,4", Black, 100Pk Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-604771-0
TE Connectivity2-604771-0
Cable Tie, Black, 4" (1000) Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 2-604771-0
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
描述
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 0.575 in L, 1000 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. No. 8 (M4) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Color is Black.