Panduit CCS12-S8-M0
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .12 (3.2mm) bundle black bulk package.
数据表
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet1 页9 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.33%
供应链
Country of OriginUS
相关零件
PanduitCCS19-S8-C
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .19 (4.8mm) bundle white standard package.
Fastener, Screw Mount Cable Clamp, 4.8 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 10.9 mm, 9.4 mm
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .38 (9.7mm) bundle black bulk package.
TE Connectivity1-604771-0
Cable Tie,4", Black, 100Pk Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-604771-0
TE Connectivity2-604771-0
Cable Tie, Black, 4" (1000) Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 2-604771-0
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
描述
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.12 in Bundle Dia., Black, 0.44 in L, 1000 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.12 Inch (3.2 mm) Bundle Diameter. No. 8 (M4) Screw. Black. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included).