Panduit CCH44-S10-C
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .44 (11.2mm) bundle white standard package.
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页20 年前
Electro Sonic
Master Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.36%
供应链
Country of OriginUS
Introduction Date2011-06-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .19 (4.8mm) bundle white standard package.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.31 in Bundle Dia., Natural, 0.705 in L, 100 PK
Fixed diameter cable clamp, heavy duty, No 10 screw M5, .25 in 6.4mm bundle, white, 500PK
描述
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.44 in Bundle Dia., Natural, 0.83 in L, 100 PK
P CLIP, FIXED DIAMETER, NATURAL, PK100; Cable Clamp / Clip Type: Screw Mount Cable Clamp; Internal Diameter: 11.1mm; Cable Clamp / Clip Material: Nylon (Polyamide); Cable Clamp / Clip Colour: Natural; External Length: -; Exte
Fixed Diameter Clamp. 0.44 Inch (11.2 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Nylon 6.6. Color is Natural.