Panasonic NC4D-JP-DC110V
Flat Power Relay, 4 Form C, 5A 250VAC, PCB Terminal type
数据表
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet14 页16 年前
Datasheet14 页16 年前
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
DigiKey
Electro Sonic
相关零件
PanasonicNC4EBD-DC110V
Vertical Power Relay, 4 Form C, 5A 250VAC, Sealed type
PanasonicHC4-H-DC110V
Relays 100/110VDC 10KOhm 5A 4PDT(27.2mm 20.8mm 35.2mm) Plug-In General Purpose Relay Automotive
Relays 100/110VDC 10KOhm 5A 4PDT(43mm 20.6mm 34.2mm) Flange General Purpose Relay Automotive
TE ConnectivityKHAU-17D12-110
RELAY, GENERAL PURPOSE, 5A, 110VDC, 240VAC, 4PDT-NO, NC, SOLDER LUG, SOCKET
TE Connectivity8-1419111-3
Power Relay, 4Pdt, 110Vdc, 6A, Socket Rohs Compliant: Yes |Schrack Te Connectivity PT570110.
TE Connectivity / AMP2-1393154-0
Power Relay 110VDC 6A 4PDT(28mm 22.5mm 29mm) Socket
描述
Power Relay 110VDC 4A 4PDT(38.1x28.34x10.9)mm THT
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V