Panasonic HE2AN-S-AC120V
HE Series 25 A DPST-NO 120 VDC Screw terminal type Chassis Mount Power Relay
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet9 页16 年前
IHS
Panasonic
JRH Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 120V | Panasonic Electronic Components HE2AN-Q-AC120V
Power Relay 120VAC 25A DPST-NO(60x34x52.8)mm
PanasonicHE2AN-AC120V
Power Relay 120VAC 25A DPST-NO(50x33x46.2)mm Plug-In
Power/Signal Relay, DPST, Momentary, 2500mW (Coil), AC Input, AC Output, Panel Mount
Power Relay 100/120VAC 25(NO)/8(NC)A DPST-NO/DPST-NC(53.5x33.5x51)mm THT
TE Connectivity6-1393211-2
General Purpose Relay, T92 Series, Power, Non Latching, DPST-NO, 240 VAC, 30 A
描述
Power Relay 120VAC 25A DPST-NO(51x34x52.8)mm
Relay Power DPST 277VAC 120VAC Screw Carton/Case
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 120V