Panasonic EXC-28CG900U
Common Mode Chokes Quad 90Ohm 100MHz 130mA SMD Embossed Carrier T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet6 页11 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.58%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-03-26
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2027-03-31
LTD Date2027-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 100mA 3Ohm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC-24CG900U
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 100mA SMD Embossed Carrier T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 100mA 3.9Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Chokes Quad 90Ohm 100MHz 130mA 1.7Ohm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC18CE900U
0603 Common Mode Noise Filter Array Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC-18CE900U
PanasonicEXC-24CH900U
EXC24 Series 0504 90 Ohm 100 MHz 130 mA 2.5 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
PanasonicEXC-24CG900U
PanasonicEXC-24CD900U
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 100mA 2.5Ohm DCR SMD T/R
描述
EXC28CG SERIES 0.13A 5 V DC 100MHZ SMD EMI FILTER, WITH PC PIN TERMINALS
Panasonic EXC28CG900U - Common mode Noise Filters
Eol: Pdn 03/31/2027 Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC28CG900U
Data Line Filter, 4 Function(s), 5V, 0.13A, 8 Pin(s)
5V 130mA 4 90¦¸@ 100MHz 3¦¸ 0804 2mm*1mm*600¦Ìm
COMMON MODE NOISE FILTER, 0.13A, 90 OHM;
COMMON MODE CHOKE QUAD 90 OHM SMD