Panasonic EXC-24CG900U
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 100mA SMD Embossed Carrier T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet2 页10 年前
Newark
Farnell
_legacy Avnet
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+57.57%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-10-12
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2027-03-31
LTD Date2027-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEXC-24CH900U
EXC24 Series 0504 90 Ohm 100 MHz 130 mA 2.5 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
PanasonicEXC-24CF900U
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 130mA SMD Embossed Carrier T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 100mA 3Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 100mA 3.9Ohm DCR SMD T/R
DLP Series 03025 67 Ohm 110 mA 2.4 Ohm DCR 5 V SMT Common Mode Choke
TDK MCZ1210AH900L2T FILTER, COMMON MODE, 0.1A, SMD
描述
EXC Series 90 Ohm 100 mA 3 Ohm SMT Common Mode Noise Filter
Panasonic EXC24CG900U - Common mode Noise Filters
EXC24CG SERIES 0.1A 5 V DC 100MHZ SMD EMI FILTER, WITH PC PIN TERMINALS
Choke, Common Mode, 90 ohm, 100 mA, 1.25mm x 1mm x 0.5mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
Common mode Noise Filters, 100mA, 3½, RoHS
Panasonic SCT
CHOKE COMM MODE DUAL 90 OHM 100MHZ SMD
SMD 0504 Noise Filter 90R 100mA
RS APAC
FILTER, COM MODE, 0504, 90OHM, 100MA; Rated Current: 100mA; Inductance: -; Product Range: EXC24CG Series; Impedance: 90ohm; Common Mode Filter Case: 1.25mm x 1mm x 0.5mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (07-
FILTER, COM MODE, 0504, 90OHM, 100MA; DC Resistance Max:3ohm; DC Current Rating:100mA; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:4; Core Material:Ferrite; External Depth:0.5mm; External Length / Height:1.25mm; External Width:1mm; Impedance:90ohm