Panasonic EXC-28CG240U
Common Mode Chokes Quad 24Ohm 100MHz 160mA SMD Embossed Carrier T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet6 页11 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.08%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEXC-24CG240U
Common Mode Chokes Dual 24Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Chokes / Filters 24ohms 1ohm 100mA 4lines
描述
2 Mode Noise Filter ARRAY, SMT impedance, 240ohm +/-25% at 100MHz
EXC28CG SERIES 0.16A 5 V DC 100MHZ SMD EMI FILTER, WITH PC PIN TERMINALS
Panasonic EXC28CG240U - Common mode Noise Filters
Choke, Common Mode, 24 Ohm, 160 mA, 2mm x 1mm x 0.5mm
Data Line Filter, 4 Function(s), 5V, 0.16A, 8 Pin(s)
5V 160mA 4 24¦¸@ 100MHz 1.5¦¸ 0804 2mm*1mm*600¦Ìm
Common mode Noise Filters, 160mA, 1.5½, RoHS
Panasonic SCT
COMMON MODE NOISE FILTER, 0.16A, 24 OHM;