Panasonic EXB-V8V1R3JV
Res Thick Film Array 1.3 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页8 年前
DigiKey
Electro Sonic
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
PanasonicEXB-38V1R3JV
Res Thick Film Array 1.3 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-38V1R2JV
Res Thick Film Array 1.2 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-V4V1R2JV
Res Thick Film Array 1.2 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0606(2 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
描述
Resistor Networks & Arrays Thick Film Chip 4R Exb-28V1R3Jx
Thick Film Chip 4R Array, Concave, 2% 1.3 ohm, 7 i
RES THKFLM ARY 1206 1.3 OHM 5% 200PPM/ C ISOL 8PIN CNCV SMD