Panasonic ERZ-E14A361
Varistor; MOV; 360V; 10KA; Disc; Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A361
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet19 页11 年前
Newark
JRH Electronics
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
LittelfuseV20E275P
Varistor Metal Oxide 275 Volt AC 350 Volt 10000 Amp 473 Volt Through Hole 20mm
LittelfuseV20E275PL1B7
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 430V, 10000A, disc 20mm, RoHS
PanasonicERZ-E14A431
Varistor;MOV;430V;10KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A431
TVS Varistor, 275 V, 350 V, B722 AdvanceD, 710 V, Disc 21.5mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
B722 Series 300 V 230 Vrms 595 V Clamp 10 kA 760 pF StandarD Leaded Varistor
PanasonicERZ-E14A271
Varistor;MOV;270V:10KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A271
描述
Panasonic ERZE14A361 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
360V 10KA 1 324V 396V 300V 230V 255J 900pF@1kHz 40mm*6.1mm*19.5mm
TVS Varistor, 230 VAC, 300 VDC, ERZ E14, 595 V, Disc, Radial Leaded, 16.5 mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
Var MOV 230VAC/300VDC 10000A 360V Radial Bulk
VARISTOR, LARGE SURGE, TRANSIENT, 360V
Varistor 16.5mm Disc 360V Pitch10.0mm,
M-Varistor ZNR Ø16,5mm 230V 360V 10000A
Varistor, 255J, Through Hole Mount
Surge Absorber Units, 360V, 10000A
Panasonic SCT
VARISTOR, LARGE SURGE, TRANSIENT, 360V; Voltage Rating VAC: 230V; Voltage Rating V DC: 300V; Product Range: ZNR E14 Series; Clamping Voltage Vc Max: 595V; Varistor Case Style: Disc 16.5mm; Varistor Type: Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR); Peak Surge Current @ 8/20µs: 10kA; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 85°C; Peak Energy (10/1000uS): 255J; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Operating Temperature Range: -40°C to +85°C