TDK B72220S2231K101
B722 Series 300 V 230 Vrms 595 V Clamp 10 kA 760 pF StandarD Leaded Varistor
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet35 页8 年前
Newark
Future Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2002-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
LittelfuseV20E275P
Varistor Metal Oxide 275 Volt AC 350 Volt 10000 Amp 473 Volt Through Hole 20mm
LittelfuseV20E275PL1B7
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 430V, 10000A, disc 20mm, RoHS
Epcos St&ard Series Metal Oxide Varistor 760pF 100A; Clamping 595V; Varistor 360V
LittelfuseV20E250P
UltraMOV Series 320 VDC 250 V RMS 650 V Clamp 10000 A 1000 pF Radial Varistor
Varistor, Circuit Protection; 275Vrms; 710V; 8000A; Metal Oxide; 630pF; Wire; 1W; 25ns
TVS Varistor, 250 V, 320 V, StandarD Series, 650 V, Disc 20mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
描述
Varistor, radial, VV 360 V, 10000 A, 300 V (DC), 230 V (AC), ±10 %, 1 VA (AC), 180 J
Var MOV 230VAC/300VDC 10000A 360V Thru-Hole Radial Bulk
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=230Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=10000A
Metal 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 595V 100A 10% 1W
360V 10KA 1 324V 396V 300V 230V 180J 1nF@1kHz 21.5mm*25.5mm
TVS Varistor, 230 VAC, 300 VDC, B722 AdvanceD, 595 V, Disc, Radial Leaded, 20 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)