Panasonic ERZ-E11A561
Varistor [Panasonic Automotive & Industrial Systems] ERZE11A561 Varistor
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet19 页11 年前
Newark
element14 APAC
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-44.31%
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2012-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERZ-E11A621
Varistor Temperature range: -40 ... 85 °C Pitch: 7.5 mm Direct voltage max.: 505 V Energy: 190 J Surge current: 5000 A
Varistors; TDK; B72214P2381K101; 1.025 kV; 505 V; Through Hole; 390 pF
LittelfuseV14E420P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 6000A, disc 14mm, RoHS
LittelfuseV14E385P
UltraMOV® Series 505 VDC 385V RMS 1025V Clamp 360 pF Radial Metal Oxide Varistor
PanasonicERZ-E11A681
Varistor [Panasonic Automotive & Industrial Systems] ERZE11A681 Varistor
PanasonicERZ-E11E681
1120V 0.6W 136J 290pF@1kHz 560V 420V 680V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
描述
930V 0.6W 136J 310pF@1kHz 450V 350V 560V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,560V,BULK,ST
Panasonic ERZE11A561 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
TVS Varistor, 350 VAC, 450 VDC, ERZ E11, 930 V, Disc, Radial Leaded, 13 mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
560V 6KA 1 504V 616V 450V 350V 190J 310pF@1kHz 7.2mm*7.2mm*17mm
Var MOV 350VAC/450VDC 6000A 560V Radial Bulk
Varistor, 190J, Through Hole Mount
Surge Absorber Units, 560V, 6000A
Panasonic SCT
Varistor, Large Surge, Transient, 560V; Voltage Rating Vac:350V; Voltage Rating V Dc:450V; Product Range:Znr E11 Series; Clamping Voltage Vc Max:930V; Varistor Case Style:Disc 13Mm; Varistor Type:Zinc Oxide Non-Linear Resistor (Znr);rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZE11A561