Panasonic ERZ-E11E681
1120V 0.6W 136J 290pF@1kHz 560V 420V 680V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet19 页11 年前
Datasheet0 页0 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
相关零件
LittelfuseV14E420P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 6000A, disc 14mm, RoHS
680V 4.5KA 1 748V 560V 420V 90J 290pF@1kHz
Var MOV 320VAC/420VDC 4500A 510V Thru-Hole Radial Automotive Bulk
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 505V, 80J, Through Hole Mount
LittelfuseV320LC20AP
LA Series 565 VDC 320V RMS 850 V Clamp 4500 A 380 pF Radial Metal Oxide Varistor
LittelfuseV320LS20AP
Var MOV 320VAC/420VDC 4500A 561V Thru-Hole Radial T/R
描述
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,680V,TAPING,ST
Var 420VAC 560VDC 5000A 680V Thru-Hole T/R
Znr Surge Absorbers, Series E, 11Mm, D Type, 680V
Varistors ERZ-E 11mm 680V T&R ZNR Surge Absorber
VARISTOR;680V;5000A;THROUGH HOLE