Panasonic ERZ-E10A471
Znr Mov Transient, Surgeabsorber, E Series / Znr Surge Absorbers Series E DIA10 D Type 470V
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.25%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERZ-E10A511
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 510V
LittelfuseV300LA20AP
LA Series 405 VDC 300 V RMS 870 V ClA 1200 A 400 pF Radial Lead Varistor
Varistor, Circuit Protection; 300Vrms; 775V; 4500A; Metal Oxide; 300pF; Wire; 0.6W; 25ns
Var MOV 300VAC/385VDC 4500A 470V Thru-Hole Radial Automotive Bulk
TVS Varistor, MOV, 300 V, 415 V, MOV-14DxxxK, 775 V, Disc 14mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
LittelfuseV300LT20AP
METAL-OXIDE VARISTOR Varistor, 405V, 77J, Through Hole Mount
描述
E Series 470 V 4.5 kA Varistor 11.5mm Disc Straight Lead Through Hole
VARISTOR, ZNR TRANSIENT / SURGE ABSORBER 470(V) STRAIGHT LEADS
Varistor Temperature range: -40 ... 85 °C Pitch: 7.5 mm Direct voltage max.: 385 V Energy: 117 J Surge current: 4500 A
Varistor Zinc Oxide 320pF 50A 470V Through Hole Bulk
Avnet Japan
Panasonic ERZE10A471 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
TVS Varistor, 300 VAC, 385 VDC, ERZ E10, 775 V, Disc, Radial Leaded, 11.5 mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
VARISTOR 470V 4.5KA DISC 11.5MM
Var MOV 300VAC/385VDC 4500A 470V Radial Bulk
M-Varistor ZNR Ø11,5mm 300V 470V 4500A
Varistor, 106J, Through Hole Mount
Varistor, Large Surge, Transient, 470V; Voltage Rating Vac:350V; Voltage Rating V Dc:450V; Product Range:E10 Series; Clamping Voltage Vc Max:775V; Varistor Case Style:Disc 11.5Mm; Varistor Type:Zinc Oxide Non-Linear Resistor (Znr); Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZE10A471
Surge Absorber Units, 470V, 4500A