Bourns MOV-14D471KTR
TVS Varistor, MOV, 300 V, 415 V, MOV-14DxxxK, 775 V, Disc 14mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
HQonline
element14 APAC
JRH Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.29%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns MOV-14D471KTR 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
845V 0.6W 468pF@1kHz 125J 415V 320V 459V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
925V 0.6W 432pF@1kHz 125J 460V 350V 504V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
PanasonicERZ-E10A471
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 470V
PanasonicERZ-E10A431
Varistor [Panasonic Automotive & Industrial Systems] ERZE10A431 Varistor
PanasonicERZ-E10A511
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 510V
描述
775V 0.6W 516pF@1kHz 125J 385V 300V 423V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
14Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-14D471KTR
Var MOV 300VAC/385VDC 4500A 470V Thru-Hole Radial T/R
470V 4.5KA 1 423V 517V 385V 300V 125J 430pF@1kHz 5.4mm*20mm
470 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
775V 385V 300V 470V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 125J, Through Hole Mount
VARISTOR, METAL OXIDE, 470V, 14MM, 10%; Voltage Rating VAC: 300V; Voltage Rating V DC: 415V; Product Range: MOV-14DxxxK Series; Clamping Voltage Vc Max: 775V; Varistor Case Style: Disc 14mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor