Panasonic ERZ-E05E471
775V 0.25W 100pF@1kHz 23J 385V 300V 470V 600A Radial Leaded Varistors ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet28 页3 年前
Panasonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-63.39%
相关零件
PanasonicERZ-E05B471CS
Znr Mov Transient,surgeabsorber,e Series Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZ-E05B471CS
PanasonicERZ-E05A471
PanasonicERZ-E05F471
Znr Mov Transient,surgeabsorber,e Series Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZ-E05F471
LittelfuseV300LU4P
LA Series 405 VDC 300 Vrms 775 V Clamp 1200 A 70 pF Radial Metal Oxide Varistor
LittelfuseV300LA4P
LA Series 405 VDC 300 V RMS 775 V Clamp 1200 A 70 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV300LT4P
LT Series 405 VDC 300 V RMS 775 V Clamp 1200 A 70 pF Radial Lead Varistor
描述
Panasonic ERZE05E471 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA5,D TYPE,470V,TAPING,ST
Varistor 385V 32J Through Hole Mount
Var MOV 300VAC/385VDC 1200A 470V Radial T/R
VARISTOR, ZNR, 775V, DISC 7MM;
Surge Absorber Units, 470V, 1200A