Panasonic ERJ6GEYJ1R1V
Res Thick Film 0805 1.1 Ohm 5% 0.125W(1/8W) -100ppm/C to 600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet0 页0 年前
Datasheet6 页7 年前
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
TME
Burklin Elektronik
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJ6GEYJ1R0V
Res Thick Film 0805 1 Ohm 5% 0.125W(1/8W) -100ppm/C to 600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0805JR-071R1L
Res Thick Film 0805 1.1 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 1.1 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
125mW Thick Film Resistors 150V ±5% ±200ppm/℃ 1Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 1 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 1.2ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
描述
125mW Thick Film Resistors ±5% -100ppm/℃~+600ppm/℃ 1.1Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 1.1 Ω, 0.125 W, ±5 %, ERJ6GEYJ1R1V
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 1.1ohm, 7 inc
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 1.1ohm, 150V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thick Film Resistors - SMD 0805 1.1ohms 5% Tol AEC-Q200
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 1.1Ohm -100/ +600ppm/C
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 1.1 Ohm, 125 Mw, - 5%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-6GEYJ1R1V
Panasonic ERJ6GEYJ1R1V - General Purpose Chip Resistors
RESISTOR THICK FILM, 1.1OHM, 5%, 0805; Product Range:PANASONIC - ERJ Series; Resistance:1.1ohm; Power Rating:125mW; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:-100ppm/°C to +600ppm/°C; Voltage Rating:150V; Packaging:Cut Tape; MSL:-; SVHC:Diboron trioxide (19-Dec-2012); SVHC (Secondary):Lead monoxide (lead oxide) (19-Dec-2012)