KOA Speer RK73B2ATTD1R1J
Res Thick Film 0805 1.1 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Future Electronics
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.67%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 1.2ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ-6GEYJ1R2V
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-6GEYJ1R2V
RES LOW RESISTANCE 0805 1.2 OHM 1/8W 1% SMD
描述
RK73B 0805 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 1.1Ohms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1.1ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res, 1R1, 5%, 0.25W, 0805 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B2ATTD1R1J