Panasonic ERJ1TRSFR12U
Res Thick Film 2512 0.12 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页5 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.68%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Yageo GroupRL2512FK-070R12L
Res Thick Film 2512 0.12 Ohm 1% 1W ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 2512 0.12 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.12ohm, 0.3464V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRL2512FK-070R11L
Res Thick Film 2512 0.11 Ohm 1% 1W ±600ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
KOA SpeerSL1TTER130F
Surface Mount Molded Current Sense Resistor, 1W, SL1, -55°C to +180°C, RoHS
Res Metal Strp 2512 120M Ohm 1% 1W 75Ppm/ C Smd Rohs Compliant: Yes |Vishay WSL2512R1200FEA
PanasonicERJ1TRSFR11U
Res Thick Film 2512 0.11 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ1TRSFR13U
Res Thick Film 2512 0.13 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Molded SMD Automotive T/R
描述
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 120 mΩ, 1 W, ±1 %, ERJ1TRSFR12U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.12ohm, 0.3464V, 1% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 2512