Panasonic ERJ1TRSFR11U
Res Thick Film 2512 0.11 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页5 年前
Panasonic
Newark
Master Electronics
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ1TRSFR12U
Res Thick Film 2512 0.12 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL2512FK-070R11L
Res Thick Film 2512 0.11 Ohm 1% 1W ±600ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJL1WKF10CU
Res Thick Film 2512 0.1 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL2512FK-070R12L
Res Thick Film 2512 0.12 Ohm 1% 1W ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
100 mOhms 1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Current Sense Thick Film
TE ConnectivityRL73H3AR10FTE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.1ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
描述
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 110 mΩ, 1 W, ±1 %, ERJ1TRSFR11U
Thick Film Chip R,2512, Low ohmic,1W, 5% 0.11 ohm,
Thick Film Chip R,2512, Low Ohmic,1W, 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-1TRSFR11U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.11ohm, 0.3317V, 1% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Current Sense Resistors - SMD 2512 0.11ohm 1% Curr Sense AEC-Q200
Panasonic ERJ1TRSFR11U - Current Sensing Chip Resistors
CURRENT SENSE RES, 0R11, 1%, 1 W, 2512; Resistance: 0.11ohm; Product Range: ERJ1TR Series; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Element Material: Thick Film; Temperatu