Panasonic ERJ-U1TF9103U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 910000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Electro Sonic
Farnell
相关零件
PanasonicERJ-1TNF9103U
Res Thick Film 2512 910K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1MΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-071ML
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 1MΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1TNF8663U
Res Thick Film 2512 866K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 1M Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2512 1M Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
RES THKFLM ANTI-SULFURATED 2512 910K OHM 1% SMD
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 910KOHM
Panasonic ERJU1TF9103U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 910 Kohm, 1 W, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF9103U
RES, 910K, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 910kohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Toleran