KOA Speer RK73H3ATTE1004F
Res Thick Film 2512 1M Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Farnell
3 个月趋势:
+19.14%
符号封装
SnapEDA
封装
下载
Stock
60,893
Authorized Distributors
6
Resistance
1 MΩ
1 MΩ
1 MΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC2512FK-071ML
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 1MΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1MΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1TNF1004U
Res Thick Film 2512 1M Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1000000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-U1TF1004U
Res Thick Film 2512 1M Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-07910KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2512 910kOhm 1% Emboss T/R
描述
RK73H FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1MOhm 1W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1000000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res, 1M, 1%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H3ATTE1004F