Panasonic ERJ-U1TF7500U
Res Thick Film 2512 750 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页8 年前
Newark
element14 APAC
Electro Sonic
Burklin Elektronik
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
6
Resistance
750 Ω
750 Ω
750 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
RES SMD 750 OHM 1% 1W 2512 / 750 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Yageo GroupRC2512FK-07750RL
Res Thick Film 2512 750 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1TNF7500U
Res Thick Film 2512 750 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-S1TF7500U
Res Thick Film 2512 750 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 680ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 806 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 750ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Thick Film Resistors - SMD 2512 1% 750ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 750OHM
RES, 750R, 1%, 1W, 2512, THICK FILM
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 750 Ohm, 1 W, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF7500U
Panasonic ERJU1TF7500U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 750R, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 750ohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Toleranc