Panasonic ERJ-U1TF6800U
Res Thick Film 2512 680 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页8 年前
Burklin Elektronik
Newark
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
6
Resistance
680 Ω
680 Ω
680 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 680ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-07680RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 680Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ1TNF6800U
Res Thick Film 2512 680 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 619 Ohm 1% 1W Ý100ppm/ÝC SMD Blister T/R
PanasonicERJ-U1TF6200U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 620ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 715 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 680ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 680 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 680OHM
Panasonic ERJU1TF6800U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 680R, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 680ohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Toleranc
Resistor, Thick Film, 680 Ohm, 1%, 2512; Resistance:680Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1W; Resistor Case/Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF6800U