Panasonic ERJ-U1TF39R0U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 39ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 39Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-0739RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 39Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1TNF39R0U
Res Thick Film 2512 39 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 42.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TNF40R2U
Res Thick Film 2512 40.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 36.5ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
描述
RES 39 OHM 1% 1W 2512 SMD / 39 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 39 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 39OHM
Panasonic ERJU1TF39R0U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 39R, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 39ohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance:
Resistor, Thick Film, 39Ohm, 1%, 2512; Resistance:39Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1W; Resistor Case/Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF39R0U