Panasonic ERJ-U1TF30R0U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 30ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页8 年前
element14 APAC
Newark
Electro Sonic
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
13,345
Authorized Distributors
6
Resistance
30 Ω
30 Ω
30 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
PanasonicERJ1TNF30R0U
Res Thick Film 2512 30 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-0730RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 30Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 30.1ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-0733RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 33Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2512 31.6 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ1TNF33R0U
Res Thick Film 2512 33 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
RES THKFLM ANTI-SULFURATED 2512 30 OHM 1% SMD
Thick Film Resistors - SMD 2512 1% 30ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 30 Ohm, 1 W, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF30R0U
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 30OHM
RES, THICK FILM, 30R, 1%, 1W, 2512
Panasonic ERJU1TF30R0U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 30R, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 30ohm; Product Range: -; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance: ± 1%; Temper