Panasonic ERJ-U1TF1301U
Res Thick Film 2512 1.3K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Newark
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.61%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
PanasonicERJ-1TNF1301U
Res Thick Film 2512 1.3K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TNF1201U
Res Thick Film 2512 1.2K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 1.24K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1400ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-071K2L
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 1.2kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2512 1.33K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1300ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-071K3L
Res Thick Film 2512 1.3K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Molded SMD Embossed T/R
PanasonicERJ-S1TF1301U
Res Thick Film 2512 1.3K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1210ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1300ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 1.3k Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 1.3KOHM
Panasonic ERJU1TF1301U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 1.3 Kohm, 1 W, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF1301U
RES, 1K3, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 1.3kohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Toleranc