Panasonic ERJ-U12F8202U
Res Thick Film 1812 82K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
PanasonicERJ-U12F7502U
Res Thick Film 1812 75K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 82000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
RES THKFLM ANTI-SULFURATED 1812 82K OHM 1% SMD
Thick Film Resistors - SMD 1812 1% 82Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200
1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 82KOHM
Panasonic ERJU12F8202U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 82K, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 82 Kohm, 750 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU12F8202U
RES, 82K, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM; Resistor Case Style: 1812 [4532 Metric]; Resistance: 82kohm; Product Range: ERJU12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tol