Panasonic ERJ-U12F7502U
Res Thick Film 1812 75K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Newark
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJ-U12F8202U
Res Thick Film 1812 82K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12YJ683U
Res Thick Film 1812 68K Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 75000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1812
1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 75KOHM
Panasonic ERJU12F7502U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 75 Kohm, 750 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU12F7502U
RES, 75K, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM; Resistor Case Style: 1812 [4532 Metric]; Resistance: 75kohm; Product Range: ERJU12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tol