Panasonic ERJ-U12F30R0U
Res Thick Film 1812 30 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
相关零件
PanasonicERJ-U12F27R0U
Res Thick Film 1812 27 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-S12F33R0U
Res Thick Film 1812 33 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12NF32R4U
Res Thick Film 1812 32.4 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-U12F33R0U
Res Thick Film 1812 33 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-U12F27R0U
PanasonicERJ-12YJ300U
Res Thick Film 1812 30 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-S12J330U
Res Thick Film 1812 33 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 30ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
Res Anti-Sulfured Thick Film 1812 30 Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 30OHM
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 30 Ohm, 750 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU12F30R0U
Panasonic ERJU12F30R0U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 30R, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM; Resistor Case Style: 1812 [4532 Metric]; Resistance: 30ohm; Product Range: ERJU12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)