Panasonic ERJ-U12F1100U
Res Thick Film 1812 110 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Newark
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-12NF1000U
Res Thick Film 1812 100 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U12F1000U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 100ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
PanasonicERJ-S12F1000U
Res Thick Film 1812 100 Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
RCA-LS 1812 Wide 1812 (4532Metric) 1218 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 100Ohms 1W
PanasonicERJ-S12J121U
Res Thick Film 1812 120 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12YJ101U
Res Thick Film 1812 100 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 110ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
Res Anti-Sulfured Thick Film 1812 110 Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 110OHM
Panasonic ERJU12F1100U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 110 Ohm, 750 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU12F1100U
RES, 110R, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM; Resistor Case Style: 1812 [4532 Metric]; Resistance: 110ohm; Product Range: ERJU12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)