Panasonic ERJ-12YJ101U
Res Thick Film 1812 100 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Panasonic
JRH Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date1993-02-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-12NF1000U
Res Thick Film 1812 100 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Thick Film Chip Resistor,1812, 1/2W 5% 100ohm, 7 i
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1812
RES, 100R, 5%, 0.75W, 1812, THICK FILM ROHS COMPLIANT: YES
FIXED RESISTOR Chip Resistor 5% 200ppm/C 100Ohm 750mW