Panasonic ERJ-U02F7501X
Res Thkflm Anti-sulfurated 0402 7.5K Ohm 1% SMD
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页5 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-62.92%
相关零件
PanasonicERJ-U02F6801X
Res Thick Film 0402 6.8K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive
PanasonicERJ-U02F8201X
Res Thick Film 0402 8.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 8.25K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 6.8K Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 8.2K Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
描述
Chip Resistor 1% 200ppm/C 7.5kOhm 100mW
Res, 7K5, 1%, 0.1W, Thick Film, 0402; Resistance:7.5Kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0402 [1005 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant, High Reliability Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-U02F7501X