Panasonic ERJ-U02F6201X
Res Thkflm Anti-sulfurated 0402 6.2K Ohm 1% SMD
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页4 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet0 页0 年前
3 个月趋势:
-2.13%
相关零件
PanasonicERJ-U02F5601X
Res Thick Film 0402 5.6K Ohm 1% 1/10W 200ppm/C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-U02F6041X
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 6040ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
RES THKFLM ANTI-SULFURATED 0402 5.62K OHM 1% SMD
Res Thick Film 0402 6.8K Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 5.6K Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
描述
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 6.2KOHM