Panasonic ERJ-U02F3902X
Res Thick Film 0402 39K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICERJ-U02F3902X38,29210KTape & Reel
4h
TTIERJ-U02F3902X10,00010KTape & Reel
23h
TMEERJU02F3902X010K
9h
NewarkERJ-U02F3902X010KCut Tape
Onlinecomponents.comERJ-U02F3902X010KBulk
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页8 年前
Electro Sonic
Newark
Farnell
3 个月趋势:
-2.57%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-U02F4222X
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 42200ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-U02F3742X
Res Thick Film 0402 37.4K Ohm 1% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 39K Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
PanasonicERJ2RKF3902X
Res Thick Film 0402 39K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 39000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Thick Film Resistors - SMD 0402 1% 39Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 39KOHM
RES, 39K, 1%, 0.1W, 0402, THICK FILM ROHS COMPLIANT: YES