Panasonic ERJ-U02F3832X
Res Thick Film 0402 38.3K Ohm 1% 1/10W 200ppm/C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页5 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.22%
相关零件
PanasonicERJ-U02F3742X
Res Thick Film 0402 37.4K Ohm 1% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-2RKF3832X
Res Thick Film 0402 38.3K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ2RKF4022X
Res Thick Film 0402 40.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 38.3KOHM
0402 Anti-Sulfurated Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-U02F3832X
RES 38.3K OHM 1% 1/10W 0402 SMD