Panasonic ERJ-U02F1471X
Res Thkflm Anti-sulfurated 0402 1.47K Ohm 1% SMD
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页5 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet0 页0 年前
3 个月趋势:
-8.06%
相关零件
PanasonicERJ-2RKF1471X
Res Thick Film 0402 1.47K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
200mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 1.5kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ2RKF1601X
Res Thick Film 0402 1.6K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 1.5K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Thick Film Resistors - SMD 0402 1% 1.47Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200