Panasonic ERJ-S6QJR39V
Res Thick Film 0805 0.39 Ohm 5% 1/4W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-ERJ-S6QJR39V联系方式
7d
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet1 页15 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
相关零件
TE ConnectivityRLP73N2AR39JTD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 0.39ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRL0805JR-070R39L
Low Ohmic Chip Resistor Thick Film 0805 390mOhm 5% Paper T/R
TE Connectivity / AMP7-1622825-2
Res Thick Film 1206 0.39 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6RQJR39V
Res Thick Film 0805 0.39 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±250ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6DQJR39V
Res Thick Film 0805 0.39 Ohm 5% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP5-1622825-9
SMD Current Sense Resistors, RL73 Series, 0.39 ohm, 125 mW, - 5%, 1.11 V, 0805 [2012 Metric]
描述
0805 ANTI-SULFURATED RESISTOR, LOW OHMIC / 0805 ANTI-SULFURATED, 0.39 OHM, 5%
Rplcmnt Erj-U6Qjr39V,5-23-2017 Rohs Compliant: Yes