Panasonic ERJ-S1TJ684U
Res Thick Film 2512 680K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet8 页8 年前
Arrow Electronics
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
Stock
1
Authorized Distributors
4
Resistance
680 kΩ
680 kΩ
680 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
TE Connectivity / AMP5-1622820-6
Res Thick Film 2512 680K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Molded SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ684U
PanasonicERJ-1TYJ624U
Res Thick Film 2512 620K Ohm 5% 1W 200ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 680K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512JK-07680KL
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 680kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述