Panasonic ERJ-S1TJ681U
Res Thick Film 2512 680 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
JRH Electronics
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
Stock
1
Authorized Distributors
4
Resistance
680 Ω
680 Ω
680 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
TE Connectivity5-1622820-7
Resistor, Thick Film, Res 680 Ohms, Pwr-Rtg 1 W, Tol 5%, SMT, 2512 | TE Connectivity 3520680RJT
PanasonicERJ-1TYJ681U
RES SMD 680 OHM 5% 1W 2512 / 680 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
TE Connectivity5-1622820-7
Res Thick Film 2512 680 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TYJ621U
ERJ Series 2512 620 Ohm 1 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
描述
Res Thick Film 2512 680 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 5%, 680 ohm