Panasonic ERJ-S1TJ303U
Res Thick Film 2512 30K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
JRH Electronics
备用零件
Price @ 1000
Stock
50,077
Authorized Distributors
6
Resistance
30 kΩ
30 kΩ
30 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-1TYJ303U
Res Thick Film 2512 30K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 30K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-1TYJ333U
Res Thick Film 2512 33K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TYJ273U
Res Thick Film 2512 27K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 33000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
描述
Res Thick Film 2512 30K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 5%, 30K ohm
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm 1W 30kOhm ±200ppm/C