Panasonic ERJ-S1TF20R0U
Res Thick Film 2512 20 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
4
Resistance
20 Ω
20 Ω
20 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-1TNF20R0U
Res Thick Film 2512 20 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 20Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-0720RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 20Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-U1TF20R0U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 20ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 20 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 20ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
描述
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 20ohm