Panasonic ERJ-S1TF18R0U
Res Thick Film 2512 18 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
4
Resistance
18 Ω
18 Ω
18 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-U1TF18R0U
Res Thick Film 2512 18 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 16.5 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 16.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 18.7 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-0717R8L
Res Thick Film 2512 17.8 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1TNF16R9U
Res Thick Film 2512 16.9 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 18ohm