Panasonic ERJ-S1TF10R0U
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页8 年前
Future Electronics
Arrow Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.10%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
相关零件
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Blister T/R
PanasonicERJ-1TNF10R0U
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Automotive Embossed T/R
PanasonicERJU1TF10R0U
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
KOA SpeerSL1TTE10R0F
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1W ±100ppm/C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1W 100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive
ERJ FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 10Ohm 1W
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 10ohm