KOA Speer RK73H3ATTE10R0F
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Future Electronics
Farnell
3 个月趋势:
-25.03%
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
Authorized Distributors
6
Resistance
10 Ω
10 Ω
10 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-1TNF10R0U
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Automotive Embossed T/R
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 11ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TNF11R0U
Res Thick Film 2512 11 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 10.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512JK-0710RL
Res Thick Film 2512 10 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 10ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res, 10R, 1W, Thick Film, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H3ATTE10R0F
Resistor, SMT, 2512, 10 Ohm, +/-1%, +/-100ppm, Thk Film,<CA
Resistor, 10R, 1W, THICK FILM, 2512;
2512 (6432Metric) 2512 RK73H 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 1W 10Ohms ±100ppm/C