Panasonic ERJ-P14J434U
Res Thick Film 1210 430K Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页8 年前
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
31,199
Authorized Distributors
5
Resistance
430 kΩ
430 kΩ
430 kΩ
Case/Package
1210
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-14YJ434U
Thick Film Chip Resistor, 1210, 1/4W 5% 430Kohm,
PanasonicERJ-14YJ474U
Res Thick Film 1210 470K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14YJ394U
ERJ Series 1210 390 kOhm ±5% 0.5 W ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 1210 470K Ohm 5% 0.33W(1/3W) ±200ppm/°C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
Res Thick Film 1210 390K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.5W 1/2W 430kOhm ±200ppm/C
Anti-Surge Chip Resistor, 1206 430Kohm, 7 inch reel
Thick Film Resistors - SMD 1210 430Kohms 0.5W 5% AEC-Q200