Panasonic ERJ-P08J622V
Res Thick Film 1206 6.2K Ohm 5% 0.33W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页8 年前
Future Electronics
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.19%
相关零件
PanasonicERJ-8GEYJ622V
Res Thick Film 1206 6.2K Ohm 5% 0.25W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 6200ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Surface Mount Thick Film Chip Resistor 1206 Case 6.2K Ohms 5% Tolerance 200 PPM
Resistor Thick Film 1206 6.2k Ohm 5% 1/4 Watt ±200ppm °C Surface Mount Paper Tape and Reel
PanasonicERJ-P08J562V
Res Thick Film 1206 5.6K Ohm 5% 0.33W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
ERJ FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 6.2kOhm 0.667W 2/3W
Anti-Surge Chip Resistor, 1206 Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-P08J622V
Anti-Surge Chip Resistor, 1206 6.2Kohm, 7 inch ree