Panasonic ERJ-P08J513V
Res Thick Film 1206 51K Ohm 5% 0.33W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Technical Drawing2 页7 年前
Datasheet8 页11 年前
JRH Electronics
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+8.35%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
相关零件
PanasonicERJ-8GEYJ513V
Res Thick Film 1206 51K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 51kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor, Thick Film; 51 K Ohms; Case 1206; 0.25W; +/-5%; SMD; 200ppm/K; 200V; 300 Vpk
Res Thick Film 1206 51K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-P08J473V
Res Thick Film 1206 47K Ohm 5% 0.33W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-T08J513V
Res Thick Film 1206 51K Ohm 5% 1/3W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
描述
Res Thick Film 1206 51K Ohm 5% 0.667W(2/3W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.667W 2/3W 51kOhm ±200ppm/C
Anti-Surge Chip Resistor, 1206 51Kohm, 7 inch reel
Thick Film Resistors - SMD 1206 51Kohms 0.66W 5% AEC-Q200