Panasonic ERJ-A1CFR18U
Res Thick Film 2512 0.18 Ohm 1% 1.33W ±350ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
Master Electronics
Electro Sonic
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-01-15
相关零件
Res Metal Strip 2512 0.18 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupPT2512FK-7W0R18L
2W Thick Film Resistors ±75ppm/℃ ±1% 180mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Metal Strip 2512 0.18 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Metal Strip 2512 0.18 Ohm 1% 1W ±75ppm/C SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 0.182 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL2512FK-070R18L
Res Thick Film 2512 0.18 Ohm 1% 1W ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.33W, 0.18ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
2512 Wide terminal SMD resistor, 2512 Wide termina
THICK FILM RESISTOR, 0.18OHM, 1%, 2512
Panasonic ERJA1CFR18U - Current Sensing Chip Resistors
Thick Film Resistor, 0.18Ohm, 1%, 2512; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:0.18Ohm; Potencia Nominal:1.33W; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tipo De Resistencia:2512 Wide; Tipo De Empaquetado:Cinta Precortada |Panasonic ERJ-A1CFR18U