Panasonic ERJ-A1BFR56U
Res Thick Film 2512 0.56 Ohm 1% 1.33W 350ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
相关零件
Res Thick Film 2512 0.56 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Res Thick Film 2512 0.604 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 0.523ohm, 0.7232V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
KOA SpeerSL1TTER510F
Surface Mount Molded Current Sense Resistor, 1W, SL1, -55°C to +180°C, RoHS
PanasonicERJ1TRQFR56U
Res Thick Film 2512 0.56 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL2512FK-070R56L
Res Thick Film 2512 0.56 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.33W, 0.56ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
2512 Wide terminal SMD resistor, 2512 Wide termina
THICK FILM RESISTOR, 0.56OHM, 1%, 2512
Panasonic ERJA1BFR56U - Current Sensing Chip Resistors
Resistor, Thick Film, 0.56Ohm, 1%, 2512; Resistance:0.56Ohm; Product Range:Erj-A1 Series; Resistor Case/Package:2512 Wide; Power Rating:1.33W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Technology:Thick Film; Product Length:3.2Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-A1BFR56U